Publikálva: 2016, november 1 - 14:14
Mindenszentek napján, november 1-jén a 15,30 órai, a Mindenszentek-templomban tartott szentmisét követően a sikabonyi temetőkertben tartanak 16,30 órakor imádságot a központi keresztnél, míg halottak napján, november 2-án a városi temetőben (a Kisudvarnoki úton) lesz imádság 16,00 órakor, a Kálvária-kereszt előtt.
Ezt már olvasta?
Babaköszöntőn üdvözölték városunk legkisebb lakóit
A tavalyi év második felében, júliustól decemberig...
Plébániai Karitásznapot tartanak ma a templomtéren
Június 23-án, kedden ismét Plébániai Karitásznapot...