Publikálva: 2016, december 9 - 09:57
A rendezvényen négy csapat küzd a délelőtti órákban az elsőségért, a hazaiakon kívül a békésiek, veszprémiek és a pápaiak. A megnyitón előbb Hegedűs László, a Sportgimnázium igazgatóhelyettese üdvözölte a csapatokat, majd Horváth Zoltán alpolgármester köszöntötte a fiatal sportolókat és jó, egyben biztonságos mérkőzéseket kívánt a játékosoknak.
Információnk alapján a fiatalokat a délelőtti órákban a csallóközi származású, magyar labdarúgó-válogatott Priskin Tamás is meglátogatja.
Ezt már olvasta?
Kovács Péter: A kemény edzés mindig meghozza a gyümölcsét
Kovács Péter egy a Dunaszerdahelyi Birkozóklub számtalan...
Görögországban mérettették meg magukat a TopRunDS úszói
Az OCEANMAN Greece kihívásra érkezett a múlt hétvégén...