Publikálva: 2016, december 9 - 09:57
A rendezvényen négy csapat küzd a délelőtti órákban az elsőségért, a hazaiakon kívül a békésiek, veszprémiek és a pápaiak. A megnyitón előbb Hegedűs László, a Sportgimnázium igazgatóhelyettese üdvözölte a csapatokat, majd Horváth Zoltán alpolgármester köszöntötte a fiatal sportolókat és jó, egyben biztonságos mérkőzéseket kívánt a játékosoknak.
Információnk alapján a fiatalokat a délelőtti órákban a csallóközi származású, magyar labdarúgó-válogatott Priskin Tamás is meglátogatja.
Ezt már olvasta?
Ezüsttel, bronzzal és különdíjakkal tértek haza a HC DAC legkisebb kézilabdázói
A HC DAC legfiatalabb kézilabdázói is bizonyítottak a...
Garamszentkereszten is helytálltak az IPPON fiatal tehetségei
Miközben az elmúlt hétvégén Monoron több Európa- és...