Back to top

Gyermekek rajzpályázatait díjazták a Csaplár Benedek Városi Művelődési Központban

Publikálva: 2021, június 27 - 11:02
A Legkedvesebb élményem a Csaplár Benedek Városi Művelődési Központban című gyermekrajz-pályázat eredményét értékelték ki a június 26-ai városi gyereknapon a művelődési központ aulájában. A díjakat Szakáll Farkas Mária képzőművész, Takács Tímea, a Csaplár igazgatója és a művelődési központ munkatársai adták át a boldog gyerekeknek.
Gyermekek rajzpályázatait díjazták a Csaplár Benedek Városi Művelődési Központban

A Legkedvesebb élményem a Csaplár Benedek Városi Művelődési Központban című gyermekrajz-pályázat díjazottjai:

Kategória - óvodák:

1. Lancz Sofia Nagymegyer, Mikóczi Damian Október utcai Óvoda, Dunaszerdahely
2. Narancsik Alex Október utcai Óvoda, Dunaszerdahely, Kovács Dávid Barátság téri Óvoda, Dunaszerdahely
3. Fekete Gwendolyn Október utcai Óvoda, Dunaszerdahely, Szőke Hanna Pered

Kategória - alapiskola, alsó tagozat:

1. Hrazdílek Leila Kodály Zoltán Alapiskola, Dunaszerdahely
2. Szüllő Dóra Alapiskola, Tallós
3. Mancal Balázs Kodály Zoltán Alapiskola, Dunaszerdahely

Kategória - alapiskola, felső tagozat:

1. Bock Zsófia Kodály Zoltán Alapiskola, Dunaszerdahely
2. Végh László Kodály Zoltán Alapiskola, Dunaszerdahely
3. Orsolya Máté Kodály Zoltán Alapiskola, Dunaszerdahely

Kategória - speciális iskolák

1. Kováč Róbert Speciális Alapiskola, Ádor utca, Dunaszerdahely
2. Teleki Panna Speciális Alapiskola, Szabó Gyula utca, Dunaszerdahely
3. Takács Dávid Speciális Alapiskola, Ádor utca, Dunaszerdahely

Közönségdíj (a legtöbb „lájkot” kapták):

Kategória: óvodák: Csala Dániel Október utcai Óvoda, Dunaszerdahely (573 lájk)
Kategória: alapiskola, alsó tagozat: Takács Cintia Amadé László Alapiskola, Bős(376 lájk)
Kategória: speciális iskolák: Bozsenyik Richárd Speciális Alapiskola, Szabó Gyula utca, Dunaszerdahely (64 lájk)
Kategória: alapiskola, felső tagozat: Patos Lilla Kodály Zoltán Alapiskola, Dunaszerdahely (18 lájk)

Emléklapot kaptak:

Szerda Máté Október utcai Óvoda, Dunaszerdahely
Klíner Noémi Október utcai Óvoda, Dunaszerdahely
Kozmér Tamara Amadé László Alapiskola, Bős
Kovács Zsófia Amadé László Alapiskola, Bős
Stifter Zita Amadé László Alapiskola, Bős

Ezt már olvasta?