
Az iskola műfüves sportpályáján 10 csapat mérte össze tudását és erejét; az 5. és 6. évfolyam tanulóiból 7 fiú és 3 lánycsapat küzdött meg egymással. Játékvezetőként a 9.B és a 7.B srácai váltották egymást.
Sok izgalom, parázs mérkőzések, öröm, siker, bánat, vigasztalás és szurkolás kísérte a tornát - mondta el portálunknak a verseny szervezője, Kálmán Miklós, hozzátéve, hogy a lejátszott 23 mérkőzésen 147 gól született.
A lányok versenyében a 6.C - azonos pontszámmal - csak az egymás elleni mérkőzésnek köszönhette a győzelmet a 6.B előtt. A fiúk döntőjét pedig a 6.B csapata büntetőlövésekkel nyerte a 6.A előtt.
A verseny hangulatáról a fotók árulkodnak.
-km-
Ezt már olvasta?
Szombaton úszómaratont szervez, az elmúlt hétvégén atletizált a TopRunDS
Különleges sportteljesítményre készül a dunaszerdahelyi...
Kovács Péter: A kemény edzés mindig meghozza a gyümölcsét
Kovács Péter egy a Dunaszerdahelyi Birkozóklub számtalan...
