Publikálva: 2021, január 6 - 19:59

A kórházban elsőként annak igazgatóját, Bock Silviát oltják majd be, s ezután következnek majd az oltásra bejelentkezett alkalmazottak. A hálózat 15 egészségügyi léteseítményében együtt indul a vakcinálás az első napokban több mint 2800 munkatársat oltanak majd be - tájékoztatott Tomáš Kráľ, a Svet zdravia szóvivője.
Ezt már olvasta?
A kétkerekes közlekedők a rendőrség figyelmének középpontjában
A rendőrség idén is csatlakozott a ROADPOL „2WHEELERS”...
Felvidék-szerte zajlik az Egy táska női szeretet adománygyűjtés
Ötödik alkalommal fog össze a felvidéki közösség, hogy...