Publikálva: 2020, október 31 - 14:10

A nyugdíjaspanziók vezetése minden óvintézkedést megtéve mindenkit izolált és a regionális közegészségügyi hivatallal együttműködve megtették a szükséges lépéseket, hogy megakadályozzák a Covid–19 további terjedését.
Lakóikról a negatív teszttel rendelkező személyzet gondoskodik.
(na)
Ezt már olvasta?
A megye támogatja az aktív civil társadalmat: az önkéntesség a megyében erős történeteket és országos sikereket is hoz
Nagyszombat megye többféle módon fejleszti a civil...
