Publikálva: 2016, október 26 - 15:26
Itt megismerkedhettek a kommunális hulladék korszerű feldolgozásával. Valójában a hulladék elégetésével elektromos áramot állítanak elő, a visszamaradt nagyságrendileg 10%- nyi salakot az epítőiparban cementgyártásra és útburkolásnál hasznosítják. Reméljük, hamarosan Szlovákiában is épül hasonló feldolgozóüzem.
Ezt már olvasta?
Kiállítás, koncert és felvételik várják az érdeklődőket a Művészeti Alapiskolában
Mozgalmas időszak elé néz a dunaszerdahelyi Művészeti...
Több mint húsz csapatnyi fiatal elsősegélynyújtó mérte össze tudását
Csütörtök délelőtt mintegy száz ifjú elsősegélynyújtóval...