Publikálva: 2020, augusztus 26 - 07:18

A megbeszélésen a kormány intézkedéseivel összhangban áttekintették a legfontosabb járványügyi tudnivalókat. Emellett elhangzott, hogy a hivatal épületébe történő belépéskor felelős viselkedést és a higiéniai szabályok szigorú betartását kérik a látogatóktól.
Megelőző intézkedések keretében a megye érintésmentes lázmérő berendezést – hőkamerát – is elhelyezett a hivatal portáján.
(ttsk)
Ezt már olvasta?
Zöld stratégiákról tartanak szakmai workshopot Dunaszerdahelyen
Június 24-én, szerdán 10.00 órától szakmai információs...
A segítő szeretet erejéről szólt az idei dunaszerdahelyi Karitász nap
A szeretetszolgálat, az odafigyelés és az egymás iránti...