Back to top

Ügyvezetői igazgatói állás

Publikálva: 2019, május 1 - 16:19
A Csallóköz Területi Idegenforgalmi Szövetség – OOCR Žitný ostrov – pályázatot hirdet „Ügyvezetői igazgatói” állás betöltésére

Feladatok:

  • elsőszámú felelős vezetőként irányítja a szervezet mindennapi működését
  • gondoskodik a vezetőség által jóváhagyott tervek és pályázatok kivitelezéséről
  • intézi a szervezet ügyeit
  • tárgyalások során képviseli a Csallóköz Területi Idegenforgalmi Szövetséget
  • tevékenységéről és a szervezet működéséről rendszeres időközönként beszámol a szervezet vezetőségnek
  • kapcsolatot tart a szervezeti tagokkal
  • vezeti és koordinálja a szervezet pénzügyi műveleteit, gondoskodik a szervezet üzleti könyveinek szabályszerű vezetéséről
  • ellenőrzi a rendelkezésre álló pénz- és egyéb eszközök hatékony felhasználását

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Szlovák és magyar nyelv folyékony használata szóban és írásban
  • Harmadik nyel középfokú ismerete
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Változatos munkakör
  • Fejlődési lehetőség

Fizetés:

  • 1000 + EUR/hó, szakmai tapasztalattól függően

Munkavégzés helye:

  • TERMÁL s.r.o., Promenádna 3221/20, 932 01 Veľký Meder
  • THERMALPARK DS, a.s., Gabčíkovská cesta 237/38, 929 01 Dunajská Streda

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát 2019. május 15-ig a kariera [at] thermalpark.sk e-mail-címre.

Ezt már olvasta?

Címkék: állásajánlat