
Prikler Silvia, U19 és U17: „Pénteken utaztunk Tőketerepesre, hogy lejátsszuk a következő forduló mérkőzését. Egész héten nagyon sok problémával küzdöttünk, ahogy közeledett a péntek, egyre jobban megfogyatkoztunk. A mérkőzésen mutatott játék nem volt a legjobb, de ez a mostani körülmények között várható volt. Ennek ellenére nagyot küzdöttünk, ami miatt nagyon büszke vagyok a lányokra, és annak is, hogy pontokkal tértünk vissza Dunaszerdahelyre.”
U19
ŠK Zemplín Trebišov (Tőketerebes) – HC DAC Dunaszerdahely: 34-34 (18-18)
U17
ŠK Zemplín Trebišov (Tőketerebes) – HC DAC Dunaszerdahely: 24-28 (12-15)
hcdac.sk
Ezt már olvasta?
Európa- és világbajnoki érmeket szereztek az IPPON Karate Klub versenyzői
Elképesztően sikeres hétvégét zárt a dunaszerdahelyi...
Ezüsttel, bronzzal és különdíjakkal tértek haza a HC DAC legkisebb kézilabdázói
A HC DAC legfiatalabb kézilabdázói is bizonyítottak a...