
Két év kényszerű kihagyás után Dunaszerdahely városa ismét megszervezte a Csallóközi Vásárt. Négy évtized után, jubileumi, negyvenedik alkalommal, négy napig tartott a vásári hangulat. A koncerteket tömegek élvezték, ahogy képgalériáink, a közösségi oldalakon megosztott bejegyzéseink egyaránt igazolják: hiányzott az embereknek a felhőtlen kikapcsolódás, az ismerősökkel találkozás, a jobbnál jobb kulturális, szórakoztató és zenei élmény.
Tekintse meg a szombati zárónapon készült fotóinkat, illetve kattintson képgalériáinkra ahol a délután, és az esti zárókoncert készült további felvételeink találhatók.
Szöveg és kép: -rovin-
Ezt már olvasta?
A nagy hőség sem tudott kifogni a Sikikonyhán
A nagy hőség ellenére is jó hangulat, rotyogó bográcsok,...
Napforduló a Dunán – egy eseménydús dunamenti nyár kezdete
Hetedik alkalommal indul el a Napforduló a Dunán...
