Szombaton III. Érsek Zsolt emléktorna

Publikálva: 2018, november 22 - 16:15
Szombaton, november 24-én az Akadémián rendezik az Érsek Zsolt emléktorna harmadik évfolyamát.

A 2016 novemberében rendezett első évad során mindkét korosztályban (idősebb diákok és fiatalabb ifik) DAC-siker született.

Tavaly a régiónk hat partnerklubjának idősebb diákcsapatai találkoztak, és a torna ismét hazai győzelmet hozott.

Idén a bővebb régió öt klubja képviselteti magát a MOL Football Academy területén rendezett viadalon. Az idősebb diákok (2004-ben és később született) korosztálya mérettetik meg, a DAC-ot az U14-ös és U15-os csapat fogja képviselni.

Érsek Zsolt (1999. augusztus 11. - 2015. május 18.) tizenöt éves korában hunyt el, a Hlohovec-DAC III. ligás U16-os bajnoki mérkőzésen elszenvedett súlyos belső sérülések következtében.

12:10 döntő

Az eredményhirdetésre a Fortuna Liga 16. fordulójában rendezett DAC-Trencsén mérkőzés félidejében kerül sor.

Helyszín a MOL Football Academy, az egyes találkozók játékideje 1x25 perc. Jöjjön, és hangoljon a délutáni DAC-Trencsén élvonalbeli bajnokira Dél-Szlovákia legnagyobb tehetségeivel! A belépés ingyenes.

Forrás: fcdac.sk