Publikálva: 2017, február 4 - 20:10
Mind a 13 versenyző győzni akart, a háromtagú zsűrinek tényleg nagyon nehéz dolga volt. Áprilisban a kerületi versenyen Sportgimnáziumunkat Takács László, Vidékfejlesztési Szakközépiskolánkat Zsigó Viktória és Paluška Péter képviseli majd. Mindhárman arany sávos minősítést értek el a versenyen.
Ezt már olvasta?
Több mint húsz csapatnyi fiatal elsősegélynyújtó mérte össze tudását
Csütörtök délelőtt mintegy száz ifjú elsősegélynyújtóval...
Nagyszombat megye saját költségvetéséből bővíti a középiskolai férőhelyek számát Dunaszerdahelyen
Sajtótájékoztatót tartott június 17-én a Vámbéry Ármin...