Publikálva: 2025, január 27 - 10:58

„Tisztelt Szülők!
Sajnos a hétvégén nem csökkent hiányzó tanulóink száma, hanem nagyon megemelkedett (280 – 43,8%).
A járási közegészségügyi hivatal ajánlása alapján emiatt kénytelenek vagyunk rendkívüli tanítási szünetet adni péntekig, január 31-ig tekintettel a súlyosbodó járvány miatti hiányzásra.
A tanítás február 3-án (hétfőn) folytatódik.
Kitartást és jó egészséget, továbbá a járvánnyal küzdőknek gyógyulást!
PaedDr. Masszi János igazgató”
Ezt már olvasta?
Ventilátorok kerültek a dunaszerdahelyi óvodákba a hőség enyhítésére
A nyári hőség idején különösen fontos, hogy a városi...
Tovább csökken a vízhozam, felelős vízhasználatra kérik a lakosságot
A Nyugat-szlovákiai Vízművek Rt. (Západoslovenská...