Radimov a lehetséges következő kupaellenfelünk

Publikálva: 2019, szeptember 17 - 15:30
A mai Fülek-DAC párharc továbbjutója az V. ligás Radimov otthonában lép pályára a Slovnaft Cup következő fordulójában.

A Szlovák labdarúgó-szövetség ma sorsolta a hazai kupasorozat, a Slovnaft Cup 4. fordulójának párosításait. Amennyiben ma Füleken továbbjutunk, az V. ligában szereplő TJ Družstevník Radimov együttesével találkozunk.

A szakolcai járásban fekvő község csapata a szlovák kupa 1. fordulójában a Brodské (V. liga) otthonában győzött 2:0-ra, majd a Csallóközben, Egyházkarcsán (V. liga) nyert 4:2. A 3. játéknapon múlt szerdán a Bolerázt (IV. liga) búcsúztatta.

A 4. forduló hivatalos játéknapja szeptember 25., szerda – a verseny ezen fázisában a DAC vendégcsapatként lép pályára. Arról, hogy valóban ezen a napon rendezik-e majd az összecsapást, később születik döntés.

A Slovnaft Cup versenykiírása szerint egészen a negyeddöntőkig egy mérkőzésen dől el a továbbjutó kiléte. Döntetlen eredmény esetén nincs hosszabbítás, hanem rögtön a tizenegyespárbaj következik.