Jelenlegi hely

Slovnaft Cup

Beszámoló: Rózsahegy-DAC 3:0 (1:0)

2020.06.25

Egy álommal kevesebb: alulmaradtunk a kupadöntőért vívott párharcban. Reménykedve utaztunk Rózsahegyre, de kaptunk három gólt, és el kell fogadnunk, hogy a liptói csapat játszhat idén a Slovnaft Cup fináléjában a Slovan ellen.

A Rózsahegy-DAC kupamérkőzés előtt

2020.06.24

A MOL Arénaban játszott 1:1-es döntetlen után a liptói visszavágón dől el a Slovnaft Cup második döntősének kiléte. A Rózsahegy-DAC összecsapás szerdán 18:00 órakor kezdődik.

Beszámoló: DAC-Rózsahegy 1:1 (1:0)

2020.06.18

Döntetleneztünk a kupadöntőbe jutásért vívott párharc első felvonásán. Schäfer szép góllal megszerezte a vezetést, majd lőttünk még három kapufát is, de a szívós rózsahegyiek a második félidőben kiegyenlítettek, így most ők várhatják kedvezőbb helyzetből a...

A DAC-Rózsahegy kupamérkőzés előtt

2020.06.17

Sikerül bejutnunk a klubtörténet negyedik kupadöntőjébe? A Slovnaft Cup elődöntőjének kétrészes csatáját egy hazai ütközettel kezdi meg csapatunk. A DAC-Rózsahegy mérkőzést szerdán 18:00 órai kezdettel rendezik a MOL Arénában.

Beszámoló: DAC-Poprád 2:0 (1:0)

2020.03.05

Ott vagyunk az elődöntőben! Remek szurkolás mellett revansot vettünk a Poprádon a három évvel ezelőtti fiaskóért, és két góllal belőttük magunkat a legjobb négy közé a Slovnaft Cup-ban. Ez volt a portugál edzői stáb első győzelme, aminek szerda este közel...