Az idősek iránti tisztelet hónapja alkalmából a városi nyugdíjasklub tagjait és az idősek otthona két intézményének lakóit köszöntötte a városvezetés. A nyugdíjasklubba Horváth Zoltán alpolgármester látogatott el, hogy a jelenlévő mintegy száz klubtagot üdvözölje. Az idősek otthonának Svoboda tábornok utcai és Barátság téri intézményeiben Hájos Zoltán polgármester köszöntötte a több mint százötven lakót. A városvezetők mindhárom helyen kis cserepes élő virágot adtak át az időseknek az önkormányzat ajándékaként. Az ünnepségeket a Rivalda tag Szabó Manyi hangulatos dalcsokra színesítette.
A városi nyugdíjas-klub 60, 65, 70, 75, 80, 85 és 90 éves jubilánsait a városi önkormányzat nevében Hájos Zoltán polgármester köszöntötte fel. Összetartó, nagy családnak nevezte a klub közösségét. A huszonhárom jubiláns szeniornak, köztük a 90 éves Miklós Teréznek, valamint a 85 éves Vércse Júliának és Rácz Ferencnek erőt, egészséget, sok örömet kívánt, egy-egy szál rózsa és ajándékcsomag kíséretében. Az ünnepelteket szendviccsel, süteménnyel és borral vendégelték meg, születésnapukra dalműsort is kaptak ajándékba.
Ezt már olvasta?
A megmaradás hitével gyújtottak gyertyát Dunaszerdahelyen a Nemzeti Összetartozás Napján
Június 4-én, a Nemzeti Összetartozás Napján ismét a...
Ünnepi szentmisére várják a híveket Szakál László atya jubileuma alkalmából
Ma délután hálaadó ünnepre várják a híveket: 2026. június...