
A szlovák női felnőtt kézilabda válogatott összetartására április 16-24. között kerül sor, ahol a nemzeti csapat selejtező mérkőzésekre készül. Április 20-án, szerdán 20 órai kezdettel Nagymihályon lép pályára a szlovák válogatott Spanyolország ellen, melyet a sport tv élőben közvetít. Április 24-én vasárnap az Audi Aréna Győrben lépnek pályára Magyarország ellen. A HC DAC képviseletében Bízik Réka, Hudák Emma és Erika Rajnohová veheti fel a válogatott mezt.
A junior válogatottba is három sárga-kék játékos kapott behívót, Pénzes Mónika, Hornyák Panna és Kucsera Rebeka élhet a lehetőséggel. A fiatalok edzőmérkőzést játszanak a csehekkel április 22-én Zlínben, és 23-án Púchovban.
hcdac.sk
Ezt már olvasta?
Szombaton úszómaratont szervez, az elmúlt hétvégén atletizált a TopRunDS
Különleges sportteljesítményre készül a dunaszerdahelyi...
Tizenkét versenyző, 10 érem és egy hatalmas csapatsiker!
Kiemelkedő eredményt ért el a dunaszerdahelyi Gaál...
