Publikálva: 2017, április 11 - 12:48
Április 5-én a szelektív hulladékgyűjtés fontosságára hívták fel a gyermekeink figyelmét, természetesen játékos formában. A csapat ellátogatott az 1.A osztályba is, ahol tanulóink nagy-nagy lelkesedéssel fogadták a szereplőket. A játék alatt a gyermekek nagy érdeklődéssel figyelték, hogy mi is történik. Minden egyes tanulónak volt lehetősége kipróbálni, milyen hulladékot, hova is rakjon.
Bugár Edit, az iskola tanára
Ezt már olvasta?
Több mint húsz csapatnyi fiatal elsősegélynyújtó mérte össze tudását
Csütörtök délelőtt mintegy száz ifjú elsősegélynyújtóval...
Hivatástudat, alázat, tehetség: Banyák Jenifer sikersztorija
Vannak pillanatok, amikor egyetlen megérzés képes...