Publikálva: 2017, április 11 - 12:48
Április 5-én a szelektív hulladékgyűjtés fontosságára hívták fel a gyermekeink figyelmét, természetesen játékos formában. A csapat ellátogatott az 1.A osztályba is, ahol tanulóink nagy-nagy lelkesedéssel fogadták a szereplőket. A játék alatt a gyermekek nagy érdeklődéssel figyelték, hogy mi is történik. Minden egyes tanulónak volt lehetősége kipróbálni, milyen hulladékot, hova is rakjon.
Bugár Edit, az iskola tanára
Ezt már olvasta?
Rózsaligeti Óvoda – Beíratás a 2026/2027-os nevelési évre
Májusban indulnak az önkormányzati óvodákban a beíratások...
