Publikálva: 2017, február 4 - 20:10
Mind a 13 versenyző győzni akart, a háromtagú zsűrinek tényleg nagyon nehéz dolga volt. Áprilisban a kerületi versenyen Sportgimnáziumunkat Takács László, Vidékfejlesztési Szakközépiskolánkat Zsigó Viktória és Paluška Péter képviseli majd. Mindhárman arany sávos minősítést értek el a versenyen.
Ezt már olvasta?
Sikeres családi szombat a Vámbéry Ármin Alapiskolában
Idén június 6-án, szombaton immár 25. alkalommal került...
Hivatástudat, alázat, tehetség: Banyák Jenifer sikersztorija
Vannak pillanatok, amikor egyetlen megérzés képes...