Publikálva: 2026, április 29 - 06:46

Az elmúlt napokban szerelték fel azt a négy utolsó kamerát, amelyek a főbejáratokat, illetve az intézmény Iskola utcai oldalát figyelik. A rendszer a városi rendőrséggel lesz összekötve, és a nap 24 órájában rögzíti a történéseket, két hétre visszamenőleg.
A beruházást és az azt követő fejlesztéseket az iskola önerőből, valamint a szülői szövetség támogatásával valósította meg.
Szöveg és kép: Szabó Gyula Alapiskola
Ezt már olvasta?
Dr. Hájos Zoltán lesz a Magyar Szövetség polgármesterjelöltje
Dr. Hájos Zoltán, városunk polgármestere közösségi...
A segítő szeretet erejéről szólt az idei dunaszerdahelyi Karitász nap
A szeretetszolgálat, az odafigyelés és az egymás iránti...
