Publikálva: 2026, április 29 - 06:46

Az elmúlt napokban szerelték fel azt a négy utolsó kamerát, amelyek a főbejáratokat, illetve az intézmény Iskola utcai oldalát figyelik. A rendszer a városi rendőrséggel lesz összekötve, és a nap 24 órájában rögzíti a történéseket, két hétre visszamenőleg.
A beruházást és az azt követő fejlesztéseket az iskola önerőből, valamint a szülői szövetség támogatásával valósította meg.
Szöveg és kép: Szabó Gyula Alapiskola
Ezt már olvasta?
Zöld stratégiákról tartanak szakmai workshopot Dunaszerdahelyen
Június 24-én, szerdán 10.00 órától szakmai információs...
Plébániai Karitásznapot tartanak ma a templomtéren
Június 23-án, kedden ismét Plébániai Karitásznapot...
