Publikálva: 2026, április 29 - 06:46

Az elmúlt napokban szerelték fel azt a négy utolsó kamerát, amelyek a főbejáratokat, illetve az intézmény Iskola utcai oldalát figyelik. A rendszer a városi rendőrséggel lesz összekötve, és a nap 24 órájában rögzíti a történéseket, két hétre visszamenőleg.
A beruházást és az azt követő fejlesztéseket az iskola önerőből, valamint a szülői szövetség támogatásával valósította meg.
Szöveg és kép: Szabó Gyula Alapiskola
Ezt már olvasta?
Új szlovák káplán érkezik a dunaszerdahelyi plébániára
Személyi változás történik a dunaszerdahelyi plébánián:...
Ünnepi szentmisére várják a híveket Szakál László atya jubileuma alkalmából
Ma délután hálaadó ünnepre várják a híveket: 2026. június...
