Publikálva: 2025, április 9 - 15:28

Milí miništranti, ste srdečne pozvaní na nezabudnuteľnú Púť miništrantov Trnavskej arcidiecézy, ktorá sa uskutoční v sobotu 26. apríla 2025. Čaká na vás inšpiratívny zážitkový program, skvelí kamoši a neopakovateľná atmosféra pod vplyvom bl. Titusa Zemana.
Program púte:
- 10:00 h - svätá omša v Katedrále sv. Jána Krstiteľa v Trnave, ktorú bude celebrovať trnavský arcibiskup Ján Orosch;
- po svätej omši v katedrále - prezentácia o význame Jubilea 2025;
- 11:30 - 12:00 h - občerstvenie v budove Arcibiskupského gymnázia biskupa P. Jantauscha na ulici Jána Hollého 8;
- 12:00 h - zážitkový a dobrodružný program, ktorým vás bude sprevádzať postava bl. Titusa Zemana, ktorý pôsobil na tomto gymnáziu ako učiteľ chémie a prírodopisu;
- zaujímavý film o živote a odhodlaní bl. Titusa Zemana;
- 15:00 h - Korunka Božieho milosrdenstva v Kaplnke bl. Titusa Zemana
Nezmeškajte príležitosť, pripojte sa k nám!
Pre zabezpečenie plynulého priebehu podujatia je potrebné sa prihlásiť do 17. apríla 2025 prostredníctvom tohto prihlasovacieho formulára.
Tešíme sa na nezabudnuteľné stretnutia, chvíle plné radosti, smiechu a zábavy, ktoré nás čakajú.
Júlia Kubicová, PR manager
Arcibiskupský úrad v Trnave
Ezt már olvasta?

Dni svätého Juraja – zmeny programu z dôvodu Dňa štátneho smútku
Slovenská vláda vyhlásila na sobotu, na deň pohrebu...

TTSK: Obyvatelia môžu aj tento rok navrhovať osobnosti na Cenu Trnavského samosprávneho kraja
Verejnosť môže aj v roku 2025 nominovať osobnosti na...