Publikálva: 2016, november 7 - 09:45
Október végén, Pozsonyban került sor a képzőművészeti versenybe érkezett alkotások kiértékelésére és az ünnepélyes díjátadóra. Komlós Eszter (2. évfolyam) munkája kiállításra került, míg Almási Orsolya (8. évfolyam) és Csörgő Karin (3. évfolyam) munkái díjazottak lettek. Gratulálunk a lányoknak!
-kzai-
Ezt már olvasta?
Sikeres családi szombat a Vámbéry Ármin Alapiskolában
Idén június 6-án, szombaton immár 25. alkalommal került...
Nagyszombat megye saját költségvetéséből bővíti a középiskolai férőhelyek számát Dunaszerdahelyen
Sajtótájékoztatót tartott június 17-én a Vámbéry Ármin...