Publikálva: 2016, november 7 - 09:45
Október végén, Pozsonyban került sor a képzőművészeti versenybe érkezett alkotások kiértékelésére és az ünnepélyes díjátadóra. Komlós Eszter (2. évfolyam) munkája kiállításra került, míg Almási Orsolya (8. évfolyam) és Csörgő Karin (3. évfolyam) munkái díjazottak lettek. Gratulálunk a lányoknak!
-kzai-
Ezt már olvasta?
Milyen lesz a jövő óvodája, iskolája? A Katedra XXXIII. évfolyama vízióalkotással zárul
A Katedra folyóirat legutóbbi lapszámában a jövő oktatási...
Kiállítás, koncert és felvételik várják az érdeklődőket a Művészeti Alapiskolában
Mozgalmas időszak elé néz a dunaszerdahelyi Művészeti...