Publikálva: 2020, október 31 - 14:10

A nyugdíjaspanziók vezetése minden óvintézkedést megtéve mindenkit izolált és a regionális közegészségügyi hivatallal együttműködve megtették a szükséges lépéseket, hogy megakadályozzák a Covid–19 további terjedését.
Lakóikról a negatív teszttel rendelkező személyzet gondoskodik.
(na)
Ezt már olvasta?
A megmaradás hitével gyújtottak gyertyát Dunaszerdahelyen a Nemzeti Összetartozás Napján
Június 4-én, a Nemzeti Összetartozás Napján ismét a...
