
Senki számára nem újdonság, hogy egyre több szemetet termel világunk, ám ezzel párhuzamosan egyre drágábbá válik a szemét elszállítása és feldolgozása is. Nem helyi vagy regionális, hanem globális problémáról van szó. Mi is többször foglalkoztunk a témával, hiszen mindenhol egyre nagyobb problémákat okoz a hatalmas mennyiségű szemét.
Az előttünk tornyosuló bajt pedig csak tetézi egyes emberek ostobasága, akik bárhol képesek megszabadulni az általuk termelt szeméttől, majd ujjal mutogatnak, hogy mennyi szemét van mindenhol szétdobálva.
A városi hivatal továbbra is arra kéri a lakosokat, ha szemtanúi annak, hogy valaki illegálisan helyez ki a város területén hulladékot, azt minél gyorsabban jelentsék be a városi rendőrségnek a 159-es telefonszámon, hogy a szemetelőket tetten érhessék.
Ezt már olvasta?

Augusztus 7-ig lehet jelentkezni a Határtalanul Programra
Augusztus 7-ig lehet jelentkezni a magyarországi...

Olcsóbban vonhatók ki a forgalomból a már nem létező autók Szlovákiában
Szlovákiában 2025. július 15-től kezdődően fél évig...