Publikálva: 2019, április 10 - 06:43

Z. Németh István író, költő beszélt a versírásról, az olvasásról, az életéről, további terveiről. Diákjaink már hetekkel korábban megismerték, megszerették, megtanulták, illusztrálták verseit, humoreszkjeit, így ezúttal kíváncsian hallgatták a költő beszámolóját. A beszélgetés végén természetesen nem maradhatott el a költő versköteteinek dedikálása sem.
Az író-olvasó találkozón vendégként részt vett a gyerekek kedvenc, örökös könyvtárosa, Vojtek Márta néni is.
Simon Anikó
Ezt már olvasta?
Milyen lesz a jövő óvodája, iskolája? A Katedra XXXIII. évfolyama vízióalkotással zárul
A Katedra folyóirat legutóbbi lapszámában a jövő oktatási...
Hivatástudat, alázat, tehetség: Banyák Jenifer sikersztorija
Vannak pillanatok, amikor egyetlen megérzés képes...
