Publikálva: 2019, április 10 - 06:43

Z. Németh István író, költő beszélt a versírásról, az olvasásról, az életéről, további terveiről. Diákjaink már hetekkel korábban megismerték, megszerették, megtanulták, illusztrálták verseit, humoreszkjeit, így ezúttal kíváncsian hallgatták a költő beszámolóját. A beszélgetés végén természetesen nem maradhatott el a költő versköteteinek dedikálása sem.
Az író-olvasó találkozón vendégként részt vett a gyerekek kedvenc, örökös könyvtárosa, Vojtek Márta néni is.
Simon Anikó
Ezt már olvasta?
Kiállítás, koncert és felvételik várják az érdeklődőket a Művészeti Alapiskolában
Mozgalmas időszak elé néz a dunaszerdahelyi Művészeti...
Sikeres családi szombat a Vámbéry Ármin Alapiskolában
Idén június 6-án, szombaton immár 25. alkalommal került...
