Beőthy Élő Hajnalka, művésztanár, a Beőthy Képző-, Iparművészeti és Irodalmi Társaság vezetőjeként legfontosabb munkájának a tehetségek felkutatását és azok gondozását tartja. Hatalmas megtiszteltetés érte a Kodály Zoltán Alapiskola diáklányait, akik meghívást kaptak a győri Összművészeti Fesztiválra, ahol a művésznő által kifejlesztett Frezetto technikával készítettek el egy alkotást. A festményt karácsony előtt árverésre bocsájtják, majd a befolyt összeget a győri szívkórháznak ajánlják fel. A lányok a fesztiválon Nívódíjasok lettek, a serleget és az emléklapokat a művésznő személyesen hozta el az iskolánkba. Nagyon köszönjük Beőthy Hajnalkának a lehetőséget, a lányoknak pedig szeretettel gratulálunk!
Szöveg és kép: -kzai-
Ezt már olvasta?
Kiállítás, koncert és felvételik várják az érdeklődőket a Művészeti Alapiskolában
Mozgalmas időszak elé néz a dunaszerdahelyi Művészeti...
Nagyszombat megye saját költségvetéséből bővíti a középiskolai férőhelyek számát Dunaszerdahelyen
Sajtótájékoztatót tartott június 17-én a Vámbéry Ármin...