
Hodossy Péter cukorbetegként, 118 teljes maratoni táv lefutása után állt a diákok elé és mesélt az élményeiről, a kitartásról, a barátságról, a hitéről, a betegségéről, és a futás szeretetéről.
A teljesség igénye nélkül néhány megállója az elmúlt 19 évből: New York, Boston, Chicago, Honolulu, Las Vegas, Toronto, Buffalo, London, Róma, Berlin, Budapest, Debrecen, Kolozsvár, Ljubljana, Moszkva, Szentpétervár, Kassa, Krakkó, Wroclav, Pozsony, Bécs, Athén és egy 31 napig tartó, több, mint 800 km-es gyalogtúra a Csíksomlyói búcsúra.
Hodossy Péter előadását nagy érdeklődéssel hallgatták a 4. évfolyam tanulói.
Facebook / Szabó Gyula Alapiskola
Ezt már olvasta?
Több mint húsz csapatnyi fiatal elsősegélynyújtó mérte össze tudását
Csütörtök délelőtt mintegy száz ifjú elsősegélynyújtóval...
Sikeres családi szombat a Vámbéry Ármin Alapiskolában
Idén június 6-án, szombaton immár 25. alkalommal került...
