Publikálva: 2018, május 18 - 06:27
Dr. Hájos Zoltán polgármester úr invitálta meg a nyugdíjasklub tagjait az évente megrendezésre kerülő majálisra, melyen a jó hangulatról a felbári Kósa József gondoskodott. Zenével, tánccal, beszélgetéssel telt a kellemes délután, melyre a klub vezetője, Lepi Mária elmondása szerint közel százan jöttek el.
Ezt már olvasta?
Empátia nélkül nem lehet a nővéri hivatást végezni – Kulcsár Rozáliával beszélgettünk
Nemrég rangos elismerésben, az egészségügyi nővéreknek...
Mesematiné várja a gyerekeket vasárnap délelőtt
Mesés délelőttre hívják a gyerekeket június 28-án,...