Publikálva: 2021, december 14 - 10:10

„Köszönjük, hogy az elmúlt hétvégén éltek az oltás felvételének lehetőségével a három nagykapacitású – tömeges oltásra alkalmas – oltóközpontunkban, Dunaszerdahelyen, Szakolcán és Nagyszombatban” – írják, hozzátéve, hogy
„a saját és legközelebbi hozzátartozóink egészségének védelme érdekében indított Ajándékozzunk karácsonyt – Darujme si Vianoce – kampányt az elkövetkező héten is folytatjuk”
A megye rövidesen ismét közzéteszi oltási harmonogramját.
- ttsk -
Ezt már olvasta?
Babaköszöntőn üdvözölték városunk legkisebb lakóit
A tavalyi év második felében, júliustól decemberig...
A megye támogatja az aktív civil társadalmat: az önkéntesség a megyében erős történeteket és országos sikereket is hoz
Nagyszombat megye többféle módon fejleszti a civil...