
A rendezvénysorozat célja az élményközpontú irodalomoktatás, a kortárs gyerekirodalom megismertetése, vagyis az olvasóvá nevelés elősegítése - írta Simon Anikó, a költészetnapi programsorozat szervezője.
Hetek óta készülődünk, verseket olvasunk, illusztrálunk. Ezeket a verseket az iskola folyosóin és az iskola egész területén fogjuk elhelyezni, vagyis posztolni.
„Te is lehetsz költő!” címmel versíró versenyt hirdettünk, melynek már meg is született az eredménye. Az okleveleket, az apró ajándékot pár napon belül adjuk át.
Jövő héten író-olvasó találkozóra készülünk Tóth László költővel.
Április 13-án 11.00-kor pedig sor kerül a hagyományos közös szavalatra a Csaplár Benedek VMK előtti téren, melyre mindenkit szeretettel várunk.
Mgr. Simon Anikó
Ezt már olvasta?
Több mint húsz csapatnyi fiatal elsősegélynyújtó mérte össze tudását
Csütörtök délelőtt mintegy száz ifjú elsősegélynyújtóval...
Sikeres családi szombat a Vámbéry Ármin Alapiskolában
Idén június 6-án, szombaton immár 25. alkalommal került...
