Ismert a DAC második kupamérkőzésének időpontja

Publikálva: 2016, augusztus 31 - 10:37
A második ligás Szentgyörgy (Svätý Jur) otthonában játssza idénybeli második kupamérkőzését a DAC. A találkozót szeptember 14-én 16 órától rendezik.

Az előző évekhez hasonlóan a DAC idén is a 2. fordulóban kapcsolódott be a Szlovák Kupa (Slovnaft Cup) küzdelmeibe. Az első akadályt sikeresen vette a csapat, Szarka találatával 1:0 arányban győztünk a harmadik ligás TJ Kovo Beluša otthonában.

A következő ellenfél a Szentgyörgy együttese lesz. A második vonal újonca is idegenben kezdte kupaszereplését, az FC Horses vendégeként 3:1-re győzött. Az ŠK Svätý Jur-DAC mérkőzést szeptember 14-én, szerdán 16.00-kor rendezik.

A 4. forduló párosításait, valamint a döntőig érvényes szétírást a harmadik játéknap lejátszása után sorsolják ki. A 4. forduló hivatalos időpontjai szeptember 27. és 28.