A Magyar Megmaradásért Polgári Társulás és a VMK közös szervezésében került megrendezésre az Iskolaváró című program, mely arra biztatja a szülőket, hogy az áprilisban induló iskolai beiratkozások folyamán magyar iskolába írassák gyermekeiket. Vidám programmal tették színessé a szombat délutánt Zsapka Attila, Sipos Dávid, Majoros Timi, Vadkerti Imre és az Aranykert bábcsoport.
A gyerekek szórakoztatása mellett Gúgh Béla tanár úr szólt a szülőkhöz, hangsúlyozva az anyanyelvi oktatás fontosságát, majd Csepi Zsuzsa hívta fel a figyelmet arra, hogy a ma délután fellépő művészek bizony mind magyar iskolában tanultak, és lám, milyen sokra vitték.
Tanúskodjanak hát a képek a jó hangulatról.
Ezt már olvasta?
Milyen lesz a jövő óvodája, iskolája? A Katedra XXXIII. évfolyama vízióalkotással zárul
A Katedra folyóirat legutóbbi lapszámában a jövő oktatási...
Sikeres családi szombat a Vámbéry Ármin Alapiskolában
Idén június 6-án, szombaton immár 25. alkalommal került...