Jelenlegi hely

Iskolai sportnapot tartottak

Ezt már olvasta?

Publikálva: 2017, május 18 - 14:36 | Sport
A Dunaszerdahelyi Sportgimnáziumban és a Vidékfejlesztési Szakközépiskolában sportnapot tartottak, amikor is a csapatok kispályás labdarúgásban és röplabdában mérték össze tudásukat.
Iskolai sportnapot tartottak

Kispályás labdarúgás :

Helyszín – az iskola művűves pályája

Résztvevő osztályok – sportgimnázium                 – 1., 2., 4.

                                     - vidékfejlesztési szakközépiskola –sportosztályai  – 1.C, 2.C, 3.C

Játékidő 2x10´, csapat létszáma -1+5

Eredmények  : 1.SG  - 1.C  -  6 : 5

                           2.C   - 2.SG – 1 : 5

                           4.SG – 3.C  -  7 : 0

A győztese osztályok kerülte az „A“ csoportban a vesztesek a „B“ csoportban. Az 1-3.helyért játszottak a győztese és a 4.-6.helyért a vesztesek.

 Eredmények : 1.SG – 2-SG   -    0 :  6                               2.C – 1.C  -  6 :  1

                          4. SG – 1. SG -    2 :  1                               3.C -  1.C  -  4 :  3

                          2.SG – 4.SG  -     4 :  2                               2.C  - 3.C -  2 :  3  

   1.hely  :   2. SG                                                                      4.hely  :  3.C

  2. –„-    :   4.SG                                                                       5. –„-   :  2.C

  3. –„-   :   1 .SG                                                                       6.-„-    :  1.C

Győztes csapat névsora: László János,Takács Máté, Nagy Máté, Rigó Szabolcs,Cződör Alexander,  Majthényi Ádám,Zsidek Nikolas, Morvai Dávid,Kántor Levente

Röplabda :

Az iskola tornatermeiben zajlottak a mérkőzések , két pályán.

Mindenki mindenivel játszott, két győztes meccsre.

Résztvevő osztályok :  Sportgimi  -  2., 3., 4.

Vidékfejlesztési szkközép –sportosztályai – 2.C, 4.C

Helyezések : 1.hely – 4.SG                             4.hely -  3.SG

                        2.-„-   - 2.C                                 5.-„     - 4.C

                        3. –„- - 2.SG

Győztes csapat névsokra: Bolyó László, Bujka Nikolasz, Domonkos Tibor Bence, Köles István, Tóth Denis, Mészáros Ádám, Kiss Tamás, Kardos Richard, Józan Réka.