Publikálva: 2017, szeptember 17 - 12:46
A magyar nyelvű osztályok tanulói tanáraik kíséretében az irányt Komárom és Tata felé vették, míg a szlovák nyelvű osztályok tanulói úti célja Vöröskő vára (Hrad Červený Kameň) és Modor (Modra) volt. Modoron meglátogatták a Modori Ľudovít Štúr Múzeumot.
A másik irányban kiránduló tanulók Komárom és Tata történelmi nevezettességein túl még ügyességi játékokon is részt vehettek.
Késő délután egyesek elcsigázva, de örömteli arccal, mások napbarnítottan szálltak ki az iskola előtt az autóbuszokból, de abban egyetértve, hogy megérte!
Horváth Mária
Ezt már olvasta?
Sikeres családi szombat a Vámbéry Ármin Alapiskolában
Idén június 6-án, szombaton immár 25. alkalommal került...
Milyen lesz a jövő óvodája, iskolája? A Katedra XXXIII. évfolyama vízióalkotással zárul
A Katedra folyóirat legutóbbi lapszámában a jövő oktatási...