Hazai vereséggel kezdtek a férfiak is

Publikálva: 2019, szeptember 7 - 20:54
A SK DAC férfi kézilabdásai szombaton délután megkezdték szereplésüket a szlovák I.ligában.

A városi sportcsarnokban a túrócszentmártoniakat fogadták a szlovák ligába visszatérő csallóköziek. A találkozó kezdetétől a vendégek voltak meggyőzőbbek a támadás befejezésében, s már a 19.percben ötgólos előnyt dolgoztak ki. Ez a félidőre is megmaradt, amely végén 7-12 volt az eredmény.

A második félidőben beindult aztán a gólgyártás, a kapusok kisebb szerepet kaptak, de a két csapat közötti különbség tovább növekedett, s újabb öt góllal mentek el a vendégek. Mindez azt jelentette, hogy 22-32 lett a végeredmény. A legjobb góllövő a dunaszerdahelyi Nagy Tibor lett, aki 7 találatig jutott, amelyből hatot a második harminc percben jegyzett.

SK DAC Dunaszerdahely-MHáK Martin 22-32 (7-12)

A dunaszerdahelyiek jövő héten idegenben mérkőznek meg a HK Vajnory csapatával.