Publikálva: 2016, január 5 - 10:23
Január első napjaiban már nagyobb, az utakat is ellepő hó érkezett, amelynek közutakról és járdákról való eltakarítását, illetve az útszakaszok sózását elkezdte a városi közszolgáltató, a Municipal.
Felhívjuk egyben kedves olvasóink figyelmét, hogy a megváltozott időjárási körülmények miatt vigyázva közlekedjenek, az autósok figyelmét pedig arra, hogy lassabban vezessenek a csúszós utakon, óvva a kerékpárosok és a gyalogosok, illetve saját maguk és a velük közlekedők biztonságát.
Ezt már olvasta?
Fokozott tűzveszélyt hirdettek a Dunaszerdahelyi járásban
A Dunaszerdahelyi Járási Tűzoltó- és Mentőszolgálati...
Ingyenes csallóközi Shuttle bus 2026-ban is!
Idén nyáron ismét elérhető a Csallóköz főbb turisztikai...