
Forgalomkorlátozással kell számolnia mindazoknak, akik vagy parkolni, vagy áthaladni szeretnének a Szent István téren, az ugyanis a fröccsfesztivál miatt pénteken és szombaton le van zárva a forgalom elől, az ott zajló fesztivál miatt.
A teljes útlezárás érinti az autós, biciklis és gyalogos forgalmat is – vagyis a Szent István teret, illetve magát a rendezvényt csakis a Fő utca irányából lehet megközelíteni. Az ideiglenes forgalomkorlátozást forgalmi jelzőtáblákkal jelölték ki.
Maga a fröccsfesztivál a korábbi lakossági tiltakozások miatt idén utoljára még a Szent István téren, ám jövőre már más helyszínen fog megvalósulni.
_________________
A fesztivál péntek délután öt órakor nyitnak a kapuit a közönség előtt – a nagykoncertek este nyolc órakor kezdődnek majd. Pénteken a Kowalsky meg a Vega lép fel, illetve Majka és csapata.
Szombaton a Halott Pénz és a Wellhello fogja szórakoztatni a közönséget. A teljes program itt olvasható.
Ezt már olvasta?

Fergeteges hangulat, sztárok a színpadon – íme a 43. Csallóközi Vásár nagykoncertjei!
Dunaszerdahely idén is készül az év legnagyobb közösségi...

Ne feledjék, mától augusztus végéig nyári ügyfélfogadási rend van érvényben!
Kedves Lakosaink! Ezúton emlékeztetjük Önöket, hogy 2025....