
A szétszakadt kapuhálókat kénytelenek voltunk már korábban lecserélni, a pályát körbevevő hálót és az azt tartó huzalokat rendszeresen javítanunk kell, hogy a hétvégék utáni szemétszedést már ne is említsük.
Mindez a „nem szolgáltatásszerű” használat eredménye.
Tanulóink megfelelő sportcipőben, tanári felügyelet mellett – nem hálószaggató lövéseket kapura küldve – fociznak, sportolnak, amit nem lehet elmondani a sportpályát igénybe vevő egyes polgártársakról.
Nyomatékosan megkérjük a sportolni vágyókat, hogy megfelelő sportcipőben lépjenek a pályára, és kíméljék annak minden tartozékát is. Becsüljék meg, hogy ingyen használhatják a több tízezer euróból felújított sportlétesítményt.
Nagy Árpád igazgató
Ezt már olvasta?
Kiállítás, koncert és felvételik várják az érdeklődőket a Művészeti Alapiskolában
Mozgalmas időszak elé néz a dunaszerdahelyi Művészeti...
Hivatástudat, alázat, tehetség: Banyák Jenifer sikersztorija
Vannak pillanatok, amikor egyetlen megérzés képes...
