Publikálva: 2022, március 9 - 21:34

A reszpirátor viselése továbbra is kötelező lesz. Erről szerdán döntött a kormány.
A pontos szabályokat a Közegészségügyi Hivatal (ÚVZ) határozza meg. Ezeket csütörtökön (március 10.) hozzák nyilvánosságra. A korlátozások lazítására eredetileg csak a hónap végén került volna sor.
Az Egészségügyi Minisztérium a tervezettnél korábban beadott javaslatot a betegek számának csökkenésével és a kórházak helyzetének a stabilizálódásával indokolta.
„A járványügyi helyzetet továbbra is figyelemmel kísérjük, és a helyzet romlása vagy javulása esetén készek vagyunk az újabb módosításokra” – tette hozzá a tárca.
(felvidek.ma/TASR)
Ezt már olvasta?
Innovációs platform a Dunaszerdahelyi járásban: együttműködés, ötletek, lehetőségek
A Csallóközi Népművelési Központ adott otthont annak a...
A megye támogatja az aktív civil társadalmat: az önkéntesség a megyében erős történeteket és országos sikereket is hoz
Nagyszombat megye többféle módon fejleszti a civil...