DAC U13: tornagyőzelem Csehországban!

Publikálva: 2016, december 7 - 17:55
A teremtornák időszakának kezdetével megszülettek az első DAC-sikerek is. A hétvégén U13-as csapatunk tornagyőzelmet ünnepelt, a lányok a harmadik, az U10-es fiúk egy héttel korábban Korňán a negyedik helyen végeztek.

Az U10 korosztály egy 18-csapatos tornán vett részt, amelyen 9 mérkőzést (160 percet) abszolvált, jó játékkal, nagy akarással, és csak kevéssel maradtak le a dobogós helyezésről.

Csapatunk eredményei:

Csoportkör:

DAC-ČSFA Malacky 6:1 (g.: Both 2, Vörös, Beke, Buzgó, Švec)

DAC-FC VSS Košice sárga 3:1 (g.: Beke 2, Both)

DAC-FK Slovan Duslo Šaľa 8:0 (g.: Both 3, Švec 2, Katona, Váczi, Vörös)

DAC-MFK Frýdek-Místek 3:1 (g.: Both 2, Kovács)

DAC-TJ Zašová 4:1 (g.: Beke, Buzgó, Švec, Both)

Helyosztók:

DAC-FC VSS Košice kék 2:3 (g.: Both 2)

DAC-FŠ Slovania 4:4 (g.: Kovács 2, Švec, Lovas)

DAC-Baník Ostrava 2:8 (g.: Both, Kovács)

DAC-TJ Sokol Dub nad Moravou 3:3 (g.. Both, Beke, Katona)

Végeredmény:

1. Baník Ostrava

2. MFK Frýdek-Místek

3. TJ Sokol Dub nad Moravou

4. DAC

U13, 21. Bruntáli nemzetközi torna, 2016. december 2-4. (péntek-vasárnap), Bruntál, Csehország

Döntő:

DAC-FK Prudnik 9:4 (350 néző, vagyis teltház előtt!)

1. FC DAC 1904

Individuálisan kitüntetett DAC-játékos:

Szolgai Bálint - a torna legjobb játékosa

A DAC kerete: Katona Nándor, Gajdosík Roland, Varga Áron, Németh Attila, Lacza Alex, Végh Zétény, Sántha Máté, Polák Zalán, Csiba Bálint, Máhr Tamás, Szolgai Bálint; edző Brányik Dávid, csapatvezető id. Máhr Tamás.

Góllövőink: Lacza Alex 16, Máhr Tamás 9, Katona Nándor és Polák Zalán 8-8, Csiba Bálint 5, Sántha Máté 2, Szolgai Bálint és Varga Áron 1-1.

Molnár Barbara - a torna legjobb játékosa

A DAC kerete: Snovická Vivien, Bederková Barbora, Patócs Orsolya, Molnár Barbara, Círia Klaudia, Flaska Lili Kamilla, Bartalos Rebeka Panna, Vida Eszter, Manczal Viktória, Babics Lilianna, Szalacsi Rebeka. Edzők Bíró Sándor és  Bíró Dávid.