Publikálva: 2017, augusztus 26 - 16:19
A versenyen az egészségügyi szolgálatot a Dunaszerdahelyi Egészségügyi Középiskola lelkes csapata Morvai Viola doktornő vezetésével biztosította. Annak ellenére, hogy nagy volt a hőség és maga a táv sem volt rövid (5 és 10 km) a versenyzők fegyelmezettségének és a szervezők gondos előkészületének hála egy kisebb sérülésen kívül nem kellett más sérültet ellátni.
Dr. Horváth Mária, a középiskola szakoktatója
Ezt már olvasta?
Sikeres családi szombat a Vámbéry Ármin Alapiskolában
Idén június 6-án, szombaton immár 25. alkalommal került...
