Publikálva: 2017, április 10 - 08:08
Az Egészségügyi Középiskola diákjai a dunaszerdahelyi kórházat üzemeltető Svet zdravia társasággal karöltve vércukorszint- és vérnyomásmérést végeztek a rendelőintézet épületében, ezzel kívánták felhívni a figyelmet a lélek és a test betegségeinek összefüggésére.
Annyira nagy volt az érdeklődés, hogy tíz óra körül újra kellett feltölteni a cukormérő gépecskét tesztcsíkokkal.
Horváth Mária
Fotó: Zuzana Fenešová
Fotó: Zuzana Fenešová
Ezt már olvasta?
Nagyszombat megye saját költségvetéséből bővíti a középiskolai férőhelyek számát Dunaszerdahelyen
Sajtótájékoztatót tartott június 17-én a Vámbéry Ármin...
Városunk vezetése köszöntötte a kiemelkedő eredményt elért diákokat
Június 22-én, hétfő kora délután Dunaszerdahely város...