Publikálva: 2021, március 20 - 21:16

Vasárnap a megszokott 6 mintavételi ponton 8 órától 17 óráig (közben ebédszünettel és fertőtlenítéssel) tart a lakosság koronavírus-tesztelése:
- a Jilemnický utcai Alapiskola tornatermében,
- a Kodály Zoltán Alapiskola tornatermében,
- a Smetana ligeti Alapiskola tornatermében,
- a Szabó Gyula Alapiskola tornatermében,
- a Vámbéry Ármin Alapiskola tornatermében és
- a Sikabonyi Közösségi Házban,
A tesztelés további részleteivel, illetve a többi városi MOM-helyszín nyitvatartási idejével korábbi cikkünkben itt foglalkoztunk.
Ezt már olvasta?
Plébániai Karitásznapot tartanak ma a templomtéren
Június 23-án, kedden ismét Plébániai Karitásznapot...
Babaköszöntőn üdvözölték városunk legkisebb lakóit
A tavalyi év második felében, júliustól decemberig...