
A hivatal Makovecz-termében állították fel a mobil véradás minden tartozékát, végezték el az összes, ilyenkor szokásos adminisztratív jellegű feladatát, illetve a kötelező kivizsgálásokat a kórház véradó állomásának és a Vöröskereszt munkatársai.
Horváth Andrea, a transzfúziós osztály vezető laboránsa örömmel tájékoztatta portálunkat, hogy ugyan kevesebben érkeztek a véradásra, mint tavaly, ám a jelentkező 24 főből 19-en adhattak vért, melyért nagy köszönet jár mindannyiuknak.
A véradó állomás továbbra is várja az önkéntes véradókat, mégpedig a dunaszerdahelyi kórház hematológiai-transzfúziós osztályán kedden és szerdán 7.00 - 11.00 óra, vagy pénteken 7.00 - 10.00 óra közt.
-rovin-
Ezt már olvasta?
Dr. Hájos Zoltán lesz a Magyar Szövetség polgármesterjelöltje
Dr. Hájos Zoltán, városunk polgármestere közösségi...
A holokauszt nem csak a zsidó nép tragédiája volt
Június 14-én, vasárnap délelőtt a holokauszt áldozataira...
