
Az új sírhelyek kialakítása során a földi maradványok meg lesznek bolygatva, akaratlanul is.
A restaurált, a Szent György-templom mellől idehozott és itt felállított Finta-féle temetői főkereszt mellett az Egyház csontházat (osszáriumot) épít, hogy az ősők hamvai immár méltó helyen, tisztességes módon lelhessenek örök nyugodalmat.
Kérik, aki teheti, támogassa ezt a nemes szándékot adományával!
Adományát átadhatja a szentmisék után a katolikus templomban, a plébániahivatalban a hivatalos órákban, illetve Képessy Ildikó sekrestyésnek a sikabonyi szentmisék után és Kulcsár Tibor templomatyának (0908 356 388).
Köszönik a segítséget!
Ezt már olvasta?
Hőség jön: a hét második felében és a jövő hét elején is kánikulára készülhet Dunaszerdahely
A hét eleji forró idő után a következő napokban sem...
Ne felejts az autóban! – Újraindult a rendőrség nyári figyelemfelhívó kampánya
A szlovák rendőrség idén nyáron ismét elindította a ...
